ZRUŠENO KVŮLI KORONÁČI: Dolní Benešov - Nordic Walking výšlap jezerní krajinou


... kolem dvou jezer....neděle 19. 4. 2020

Kontakt, dotazy a informace

kristina.schejbalova@seznam.cz
724 040 055
Facebook

Zrušeno kvůli coronaviru. Trasa je překrásná, ve dvojici a s rouškami si ji můžete dát sami.

Dolní Benešov – Nordic Walking výšlap vodní krajinou, cca 11 km, lautr rovina, vhodné i pro kochače..

Začneme v úpravném Dolním Benešově, obkroužíme kostel Sv. Martina a projdeme se NW krokem překrásnou vodní krajinou kolem dvou jezer, po měkkých chodníčcích, hospůdka nakonec.

TRASA 11 km zde.

ČAS: neděle  19. dubna 2020, od 13:00 hod., akce potrvá cca 3,5 hod.

SRAZ: od 12:30 do 13:00, Dolní Benešov, na náměstí Cypriána Lellka, u sochy Neposkvrněné Panny Marie zde.

DOPRAVA: vlastní, ŠPATNĚ DOSTUPNÉ VEŘEJNOU DOPRAVOU,  POUŽIJTE AUTA a SPOLUJÍZDU...autobus do zastávky Dolní Benešov, U kříže vyjíždí z Ostravy, Mor.Ostrava, Muglinovská v 10:50 , (v DB, U Kříže ve 11:16), ještě budete muset popojít cca 650 m tudy  a ještě hodinu tam budete čekat. Zpátky jede stejnou trasou autobus z DB, U Kříže do Ostravy, sad Boženy Němcové v 16:39, mrkněte na IDOS. Auto zaparkujete v okolí náměstí v pohodě.

CENA: 150 Kč/dospělí, 90 Kč/děti, studenti, důchodci; děti školou nepovinné, NW instruktoři a hendikepovaní s průvodcem zdarma; platba na místě v hotovosti.

NA SEBE A S SEBOU pohodlné sportovní oblečení podle počasí, nízké sportovní boty, pití do ledvinky nebo do baťůžku, svačinku, na trase máme krásnou odpočívku,  NW hole.

REGISTRACE: nemusíte se registrovat, prostě přijďte, pokud nemáte NW hole (trekové jsou nevhodné), zapůjčíme zdarma - doporučuji rezervaci na kristina.schejbalova@seznam.cz, 724 040 055.

Těším se na vás.

Kristina

Akce probíhá venku, za každého počasí. Účast je na vlastní odpovědnost.

 

 


Sdílet akci