Služby a ceny

 

Služby certifikovaného instruktora Nordic Walking

 

Výukové lekce Nordic Walking

pro úplné i věčné začátečníky a ty, co si chtějí osvěžit techniku NW, správné vybavení a oblečení NW, zdravotní přínosy, rozdíl mezi trekkingem a NW, správná technika NW základní i pokročilá, venkovní cvičení, strečing, využití NW v celkovém životním stylu.


Nordic Walking výšlapy

pro velmi šikovné začátečníky a pokročilejší walkery, půldenní i celodenní výlety za krásnými cíli, přírodou i městem, zahřátí, rozcvička, ukázka správné techniky NW, kontrola a zpětná vazba techniky NW na trati, hry a hrátky, focení, výhledy, svižná chůze, strečing a hospůdka nakonec.


Slow Nordic Walking výšlapy

speciální kratší výšlapy pro kochače, o co kratší trasy, o to větší zábava, jemná fyzická zátěž, důraz na správnou NW techniku, relax, přiměřené tempo, protažení, hospůdka nakonec.


Aktivní Nordic Walking víkendy

pro velmi šikovné začátečníky a pokročilejší walkery, víkendové pobyty s ubytováním a polopenzí, v krásných a málo známých místech,  venkovní NW sportovní program od pátku do neděle, večerní výšlap, svižné toulky krásnou přírodou, venkovní cvičení, překvapení a zážitky.


Nordic Walking expedice

pro pokročilejší walkery, dvou i vícedenní NW putování krásnou krajinou, cestou necestou, nalehko, s doprovodným vozidlem, přenocujeme v penzionu a zase jdeme dál,  za zážitky a v dobré společnosti.

…a budeme přidávat a vymýšlet další…


Ceny výukových lekcí

název cena
1,5 hod. soukromá  lekce NW max. 2 osoby   600 Kč / lekce
3,5 hod. soukromá lekce NW pro max. 2 osoby   950 Kč / lekce
1,5 hod. skupinová lekce NW pro 3 osoby a více, max. 15 osob.  250 Kč / osoba
3,5 hod. skupinová lekce NW pro 3 osoby a více, max. 15 osob  380 Kč / osoba

Žáci a důchodci mají 30% slevu, v ceně je vždy zapůjčení NW holí, v ceně není případná autodoprava instruktora na vyžádané místo konání akce.

 

Ceny výšlapů, víkendových a dalších speciálních programů jsou vždy uvedeny v popisu akce.