Služby a ceny

 

Služby certifikovaného instruktora Nordic Walking

 

Dárkové poukazy na soukromé lekce Nordic Walking

 1. Funguje to v okolí Mělníka, Ostravy a Zlatých Hor.
 2. Platíte teprve, až si vše s obdarovaným podrobně domluvím.
 3. Vyberte  variantu na soukromou lekci Nordic Walking (zapůjčení holí vždy v ceně, při autdojezdu na vzdálenost větší než 15 km, bude k ceně připočtena celá autodoprava 2Kč/km)
  • Lekce NW, 1,5 hodiny, max. 2 osoby, cena 600 Kč dohromady
  • Lekce NW, 3,5 hodiny, max. 2 osoby, cena 950 Kč dohromady
  • NW výšlap s výukou, max. 4 osoby, cena 1500 Kč dohromady
  • jiný váš NW nápad nebo požadavek
 4. Na e-mail kristina.schejbalova@seznam.cz  zašlete požadavek na vybranou variantu, jméno a příjmení obdarovaného, odkud je a co chcete na poukaz napsat (např. pro Johna Walkera)
 5. Obratem vám zašlu na e-mail dárkový poukaz v .pdf a návod k použití, které si vytisknete. 
 6. Až si obdarovaný domluví konkrétní místo a čas a vše bude jisté, pak teprve platíte. Platební tituly zašlu na váš e-mail.

 

Výukové lekce Nordic Walking

pro úplné i věčné začátečníky a ty, co si chtějí osvěžit techniku NW, správné vybavení a oblečení NW, zdravotní přínosy, rozdíl mezi trekkingem a NW, správná technika NW základní i pokročilá, venkovní cvičení, strečing, využití NW v celkovém životním stylu.


Nordic Walking výšlapy

pro velmi šikovné začátečníky a pokročilejší walkery, půldenní i celodenní výlety za krásnými cíli, přírodou i městem, zahřátí, rozcvička, ukázka správné techniky NW, kontrola a zpětná vazba techniky NW na trati, hry a hrátky, focení, výhledy, svižná chůze, strečing a hospůdka nakonec.


Slow Nordic Walking výšlapy

speciální kratší výšlapy pro kochače, o co kratší trasy, o to větší zábava, jemná fyzická zátěž, důraz na správnou NW techniku, relax, přiměřené tempo, protažení, hospůdka nakonec.


Aktivní Nordic Walking víkendy

pro velmi šikovné začátečníky a pokročilejší walkery, víkendové pobyty s ubytováním a polopenzí, v krásných a málo známých místech,  venkovní NW sportovní program od pátku do neděle, večerní výšlap, svižné toulky krásnou přírodou, venkovní cvičení, překvapení a zážitky.


Nordic Walking expedice

pro pokročilejší walkery, dvou i vícedenní NW putování krásnou krajinou, cestou necestou, nalehko, s doprovodným vozidlem, přenocujeme v penzionu a zase jdeme dál,  za zážitky a v dobré společnosti.

…a budeme přidávat a vymýšlet další…


Ceny výukových lekcí

název cena
1,5 hod. soukromá  lekce NW max. 2 osoby   600 Kč / lekce
3,5 hod. soukromá lekce NW pro max. 2 osoby   950 Kč / lekce
1,5 hod. skupinová lekce NW pro 3 osoby a více, max. 15 osob.  250 Kč / osoba
3,5 hod. skupinová lekce NW pro 3 osoby a více, max. 15 osob  380 Kč / osoba

V ceně je vždy zapůjčení NW holí, v ceně není případná autodoprava instruktora na vyžádané místo konání akce.

 

Ceny výšlapů, víkendových a dalších speciálních programů jsou vždy uvedeny v popisu akce. Na některé vybrané akce mají důchodci a žáci 30% slevu.