Hradec nad Moravicí - předvánoční a mikulášský Nordic Walking výšlap


Překrásný Hradec nad Moravicí. Nadílka pro nás i pro vás. Krásné a veselé rozloučení s rokem 2021.neděle 5. 12. 2021

Kontakt, dotazy a informace

kristina.schejbalova@seznam.cz
724 040 055
Facebook

Mikulášská Nordic Walking nadílka bude v Hradci nad Moravicí. Jana Laňová Cestou necestou, Petra Popadincová Wankeová Rodina v pohybu a Kristina Schejbalová Zelená tělocvična budou nadělovat rozcvičku, překrásnou trasu, veselou náladu, nádhernou architekturu, čokoládová lízátka, bůhvíjaké počasí i závěrečné protažení. Máme dvě trasy - 8 km, nastoupáno 230m  a 11 km, nastoupáno 350m. Hospoda na konec. A pro koho ještě nebude konec, tak je možnost udělat v si tečku ve wellness hotelu Belaria.  Sauna, útulný bazén, vířivka. Jednou za rok před vánoci je třeba se vykoupat. 

ČAS: neděle 5. prosince 2021, od 11:00 do cca 15:00 (orientační čas)

SRAZ: od 10:30 do 10:59, Hradec nad Moravicí, ul. Na Potůčku, parkoviště koupaliště KLIK TADY 

DOPRAVA: vlastní, jasně, že nejlépe autem a spolujízdou, zaparkujete dobře. Ale ani veřejná doprava není špatná. Z Ostravy Svinova jede osobní vlak v 9:42 do Opavy Východ, tam přestup ideálně na autobus v 10:32, vystupte na zastávce Hradec nad Moravicí, škola. Pak už jen 350 m pěšky na sraz TUDY KLIK . Zpátky jede elegantní autobus do Ostravy v 15:58, nebo ze žel. stanice Hradec nad Moravicí skoro každou hodinu, s přestupem v Opavě Východ. Mrkněte na IDOS. Alespoň zpátky se určitě najde spolujízda.

CENA: 200 Kč/všichni dospělí; zdarma děti školou povinné i nepovinné; platba na místě srazu v hotovosti. Permanentky Rodina v pohybu platí. V ceně není vstup do Wellness hotelu Belaria. 

NA SEBE A S SEBOU pohodlné sportovní oblečení podle počasí, nízké sportovní boty, NW hole (pokud nemáte a chcete, půjčíme na startu zdarma), pití do ledvinky nebo do baťůžku. POZOR, kdo je dostatečně bláznivý, tak MIKULÁŠKOU nebo VÁNOČNÍ PARÁDU.

BEZ REGISTRACE, prostě přijďte na sraz na parkoviště koupaliště v Hradci  nad Moravicí, ul. Na Potůčku.

Kontakt, dotazy, informace: kristina.schejbalova@seznam.cz, 724 040 055.

A ještě si prohlédněte, jak jsme si užily trasování. Když chcete vidět víc té krásy, musíte přijít.

Těšíme se na vás.

Jana, Kristina a Petra

Akce probíhá venku, za každého počasí. Účast je na vlastní odpovědnost.


Fotogalerie


Sdílet akci