ZRUŠENO - Litoměřice - zimní Nordic Walking výšlap na Radobýl


S těžkým srdcem, ZRUŠENO. Příroda ale zavřená není.neděle 10. 1. 2021

Kontakt, dotazy a informace

kristina.schejbalova@seznam.cz
724 040 055
Facebook

Ruším s těžkým srdcem. PES 5 neoblafneme. Půjdu sama a natočíme vám video. Příroda zavřená není.

Těším se na vás všechny, až to přejde.

Kristina

Snad už bude koronáč na pořádném ústupu.

cca 12-14 km, nastoupáno 250 m, které stojí za to

Otevíráme České středohoří. Z Litoměřic nejdříve labské nábřeží, pak vystoupáme na Radobýl, odkud Karel Hynek uviděl osudný požár v Litoměřicích, strašidelná vila Pfaffenhoff a továrna na smrt -  Důl Richard. Nakonec se propleteme překrásnými Litoměřicemi – Máchovy schody, Dómské náměstí  a třeba i Káva s párou. Trasa zde .

ČAS: neděle 10. ledna 2021, startujeme už v 9:40, abychom nezatměli, až dojdeme, tak dojdeme, nejpozději v 16:21, protože to  zapadá slunce.

SRAZ: 9:10 až 09:39 na parkovišti u autobusového nádraží a železniční stanice Litoměřice město, končíme tamtéž.

DOPRAVA: vlastní, auto zaparkujete v pohodě, parkovné na den 10 Kč, prý. Dobře dostupné vlakem z Mělníka i z Prahy. Vlakem z Mělníka v 8:52, ve stanici Litoměřice město v 9:25, vlakem z Prahy-Masarykovo nádraží v 7:46, přestup ve Všetatech 8:42, v Litoměřicích město v 9:25. Zpátky podobně vlakem v 16:30 do Mělníka, do Prahy s přestupem ve Všetatech. Mrkněte na IDOS. Jsou i dřívější spojení, jak to stihneme. A určitě se zpátky najde nějaká spolujízda.

CENA: 150 Kč/dospělí, 90 Kč/děti, studenti, důchodci; děti školou nepovinné, hendikepovaní s průvodcem, NW instruktoři zdarma; platba na místě srazu v hotovosti.

NA SEBE A S SEBOU: ROUŠKY podle rouškové situace, pohodlné sportovní oblečení podle počasí, nízké sportovní boty, svačinku a pití do ledvinky nebo do baťůžku, raději i čelovky, NW hole. Může být chladno a nevlídno, tak sledujte počasí a vezměte ještě do baťůžku nějaké další zateplení, ať se můžeme na vrcholu Radobýlu chvíli kochat. NW hole půjčuji na srazu zdarma.

REGISTRACE: bez registrace, prostě přijďte na sraz na parkoviště u autobusového nádraží v Litoměřicích.

Těším se na vás. Ještě koukněte do fotogalerie na pár letních fotek a představte si to v zimě.

Kristina

Akce probíhá venku, za každého počasí. Účast je na vlastní odpovědnost.


Fotogalerie


Sdílet akci