ZRUŠENO-Mělnicko - individuální lekce Nordic Walking na objednávku


Chodíme sami, za humny. Nepřestáváme.středa 3. 3. 2021 - sobota 6. 3. 2021

Kontakt, dotazy a informace

kristina.schejbalova@seznam.cz
724 040 055
Facebook

MUSÍM ZRUŠIT. CHODÍME SAMI. V HRANICÍCH SVÉ OBCE. URČITĚ SE ZASE SEJDME. TEĎ TO VYDRŽÍME.

Individuální lekce cca 1,5 hod Nordic Walking na objednávku. Lekce pro jednoho, maximálně 2 klienty. Pro úplné začátečníky i pokročilé.

ČAS: objednávejte cca 1,5 hod. lekce na termíny od středy 3. března 2021 do soboty 6. března 2021, začátky vždy v 10:00, ve 12:00 a ve 14:00, možnost dohody.

SRAZ: Místem se přizpůsobím kdekoli na Mělníku a v blízkém okolí. Nebo můžete využít moje mělnické domovské místo -  Hořínský lesopark,  pod starým mostem, klikni.

CO SE ZA 1,5 hod DOZVÍ ZAČÁTEČNÍK: stručné základní info o NW, co to je, pro koho je NW vhodný/nevhodný, seznámení s NW holemi a jejich nastavení, rozdíly mezi trekkingem a NW, výstroj, oblečení, vhodné terény, zdravotní benefity. Zahřátí, rozcvička, aktivní postoj, chůze v aktivním postoji, krok, práce rukou bez holí, s holemi, odpich, oprava chyb, vložená koordinační cvičení, závěrečné protažení.

CO SI NATRÉNUJE ZA 1,5 hod POKROČILÝ/Á:  zahřátí, rozcvička, aktivní postoj, kontrola NW techniky, oprava chyb a zpětná vazba, kondiční tempo, intervaly a fartleky v terénu, vložená koordinační a silová cvičení, závěrečné protažení.

CENA: 600 Kč/lekce, studenti, důchodci 420 Kč/lekce, 1,5 hod.

NA SEBE A S SEBOU: na úvod ROUŠKU, vrstvené oblečení podle počasí, dobré sportovní boty (raději ne kotníčkové), vodu do batůžku nebo ledvinky, NW hole (trekové jsou nevhodné), pokud NW hole nemáte  - nekupujte, zapůjčím zdarma

OBJEDNÁVKY NEJPOZDĚJI DEN PŘEDEM na kontakty:

e-mail: kristina.schejbalova@seznam.cz, tel. 724 040 055, do zpráv na fejsbůůku

Těším se a vás.

Kristina


Sdílet akci