Mělnicko - Jeviněves. Nordic Walking výšlap kolem hradu, blázince, zapomenutého hřbitova a místa, které je lepší než muzeum. Buřtíky s sebou.


Co všechno se dá objevit při přezouvání pneumatik. Měkké pěšinky, výhledy, zapomenutý hřbitov. Pojďte se mnou.sobota 17. 2. 2024

Kontakt, dotazy a informace

kristina.schejbalova@seznam.cz
724 040 055
Facebook

Trasu jsem objevila při přezouvání pneumatik. Vede z Jeviněvsi, po cestě uvidíme hrad Jevín (zbyl po něm jen pěkný výhled), zažijeme měkké lesní pěšinky, pařmenský rybník, blázinec a zapomenutý hřbitov. Skoro nakonec Antik Spomyšl, místo, které je lepší než muzeum. Zpátky do Jeviněvsi přes bývalou pískovnu. Po cestě opečeme buřtíky. Trasa 10 km/nastoupáno 150 m, pro mapku trasy KLIK zde.

ČAS: sobota 17. února 2024, od 10:30 do cca 16:00, čas je orientační

SRAZ: od 10:00 do 10:30, na návsi v Jeviněvsi, okres Mělník. Pro mapu srazu KLIK TADY .

DOPRAVA: vlastní, POUŽIJTE AUTA A SPOLUJÍZDU. Do Jeviněvsi o víkendech veřejná doprava nejezdí. Kdyby někdo zvolil veřejnou dopravu od Prahy nebo Kralup n/V (vlak Praha hl. nádr. 8:45 do Kralup n/Vltavou 9:17, přestup na autobus v 9:25, v zastávce Spomyšl v 9:54), tak vás můžu ve Spomyšli vyzvednou autem. Ozvěte se. Alespoň zpátky určitě najdete spolujízdu na nějaké lepší spojení. Parkování v Jeviněvsi ve všelijakých uličkách, protože to, co vypadá na mapě jako velký plac (náves), tak tam se parkovat nesmí.

CENA: 150 Kč/dospělí; 90 Kč/ studenti, důchodci; zdarma/děti školou povinné i nepovinné; NW instruktoři; platba na místě srazu v hotovosti.

NA SEBE A S SEBOU pohodlné sportovní oblečení podle počasí, nízké sportovní boty, NW hole, pití do ledvinky nebo do baťůžku, svačinku. NW hole, pokud nemáte a chcete, půjčím na místě srazu zdarma. Buřtíky a něco k nim, planoucí oheň zajistím, každý na startu dostane do baťůžku jedno polínko.

BEZ REGISTRACE, přijďte/přijeďte na sraz  včas.

Ještě mrkněte na fotogalerii z podzimního trasování. Je to opravdu krásné.

KONTAKT, dotazy, informace: kristina.schejbalova@seznam.cz, 724 040 055.

Těším se na vás.

Kristina

Akce probíhá venku, za každého počasí. Účast je na vlastní odpovědnost.


Sdílet