Mělnicko, Obříství - Nordic Walking výšlap na soutok Labe a Vltavy


Na tohle jsem sama zvědavá. Jdeme z Obříství k soutoku Labe a Vltavy okouknout život na Velké Bílé Řece.neděle 19. 5. 2024

Kontakt, dotazy a informace

kristina.schejbalova@seznam.cz
724 040 055
Facebook

Na tohle jsem sama zvědavá. Jdeme z Obříství na soutok Labe a Vltavy okouknout život na Velké Bílé Řece. Starý jez Obříství, malá vodní elektrárna, zdymadla, přírodní rezervace Úpor – Černovírsko, soutok s výhledem na mělnický zámek, na cestě zpět opuštěný Úporský statek, který znáte z fotografií, ani to nevíte.Trasa placatá, 14 km. Takhle nějak KLIK.  VAROVÁNÍ: Pokud budou vysoké stavy vody, výšlap ruším, dám, samozřejmě, vědět včas.

ČAS: neděle 19. května 2024, od 10:00 do cca 14:00, čas je orientační

SRAZ: od 9:30 do 10:00, Obříství, okres Mělník, parkoviště na ulici Svatopluka Čecha. Pro mapu srazu KLIK TADY

DOPRAVA: vlastní, dobré spojení veřejnou autobusovou dopravou z Prahy, Mělníka, Neratovic i Kralup. Z Mělnika, aut. nádr. v 9:06, přestup na Štěpánském mostě, příjezd Obříství 9:34. Z Prahy – Ládví 8:45 přímo do Obříství, zajíždí do centra Neratovic, pozdější spoj z Prahy Ládví v 9:00, přestup na Štěpánském mostě, obojí příjezd v 9:34. Z Kralup odjezd 8:25, příjezd 9:10 Obříství. Mrkněte na IDOS. Auto zaparkujete v pohodě.

CENA: 150 Kč/dospělí; 90 Kč/ studenti, důchodci; zdarma/děti školou povinné i nepovinné; NW instruktoři; platba na místě srazu v hotovosti.

NA SEBE A S SEBOU pohodlné sportovní oblečení podle počasí, nízké sportovní boty, NW hole, pití do ledvinky nebo do baťůžku, svačinku. NW hole, pokud nemáte a chcete, půjčím na místě srazu zdarma.

BEZ REGISTRACE, přijďte včas na sraz.

Pár fotek najdete ve fotogalerii.

KONTAKT, dotazy, informace: kristina.schejbalova@seznam.cz, 724 040 055.

Těším se na vás.

Kristina

Akce probíhá venku, za každého počasí. V případě vysokých stavů hladin vody ve Vltavě a v Labi bude výšlap zrušen. Účast je na vlastní odpovědnost.


Sdílet