Mělník - vánoční Nordic Walking výšlap do tmy


Jediný výšlap, který tradičně opakuji. Má tajemnou předvánoční atmosféru.neděle 17. 12. 2023

Kontakt, dotazy a informace

kristina.schejbalova@seznam.cz
724 040 055
Facebook

Předvánoční Nordic Walking výšlap do tmy. VEMTE ČELOVKY a OZDOBTE SE VÁNOČNÍMI SVĚTÝLKY. Od mělnického vánočního stromu na náměstí Míru jdeme svižným krokem přes mělnické vyhlídky, do hořínského parku, přes historický zdymadla až k soutoku vraňansko-hořínského kanálu a Vltavy, kde je úžasný výhled na Mělník. Zpátky podél kanálu a Labe nahoru, k vánoční mělnické výzdobě. Cca 8 pohodových kilometrů přibližně tudy KLIK .

ČAS: neděle 17. prosince 2023, 16:30 až cca 19:00

SRAZ: Mělník, od 16:00 do 16:30, u vánočního stromu na náměstí Míru KLIK tady

DOPRAVA vlastní. POZOR, auto pravděpodobně na nám. Míru nezaparkujete - husťačka, takže zkoukněte mapu nejbližších parkovišť KLIK tady . Pokud pojedete veřejnou dopravou - autobusem, z Prahy - Ládví jezdí autobus na Mělník každou půlhodinu, zpět po 19:00 každou hodinu. Zvolte zastávku Mělník - Fibichova, která je velmi blízko srazu. Mrkněte na IDOS.

CENA: dospělí 150 Kč/osoba; studenti, důchodci 90Kč/osoba; děti školou nepovinné i povinné, hendikepovaní s průvodcem a NW instruktoři zdarma/osoba; platba na místě v hotovosti.

NA SEBE A S SEBOU: REFLEXNÍ PRVKY, ČELOVKY, OZDOBTE SE VÁNOČNÍMI SVĚTÝLKY, pohodlné sportovní oblečení podle počasí, nízké sportovní boty, pití do ledvinky nebo do baťůžku, NW hole, pokud nemáte a chcete, ozvěte se den předem (totiž pravděpodobně v místě srazu nezaparkuji), zapůjčím zdarma na srazu.

BEZ REGISTRACE, prostě přijďte na sraz včas.

KONTAKT, DOTAZY, INFORMACE: kristina.schejbalova@seznam.cz; 724 040 055

A ještě se podívete na pár fotek z loňska.

Těším se na vás. Snad tam nebudu sama.

Kristina

Akce probíhá za každého počasí. Účast je na vlastní odpovědnost.


Fotogalerie


Sdílet