Kokořínsko - Nordic Walking Dobřeň, Vidim, skalní stůl na konec


Krajinu vybudovalo druhohorní moře, vytvarovala voda. Dokončil člověk.sobota 22. 5. 2021

Kontakt, dotazy a informace

kristina.schejbalova@seznam.cz
724 040 055
Facebook

12 km, nastoupáno postupně ccca 330 m. Jdeme krajinou, kterou vybudovalo druhohorní moře, vytvarovala voda a dílo dokončil člověk. Skály, lesy, krásně zachovalá vesnická architektura i zchátralé romantické krajinářské záměry rodiny Grohmannů. Dobřeň, Střezivojický důl, Dolní Vidim, Horní Vidim, zaniklé lávky, skalní stůl, Dobřeň. Hospůdku neslibuji, protože místní hospody si moc dobře nevedou. Posedíme třeba u skalního stolu. Trasa KLIK ZDE.

ČAS: sobota 22. května 2021, startujeme cca  v 10:40 v Dobřeni, okres Mělník, končíme cca ve 15:30 opět v Dobřeni.

SRAZ: 10:00 až 10:40 na parkovišti u autobusové zastávky Dobřeň, KLIK TADY

DOPRAVA: vlastní, kdo jen trochu může, POUŽIJTE AUTA A SPOLUJÍZDU, s aspoň  jedním volným místem. Protože dopoledne je spojení veřejnou dopravou z Prahy i z Mělníka do Dobřeně velmi dobré, horší je to zpátky. Z Mělníka, aut. stanoviště vyjíždí linkový autobus do Dobřeně  v  9:50, v Dobřeni v 10:27. Pro napojení z Prahy na tento autobus použijte autobus z Prahy – Ládví v 8:00, nebo pozdější v 9:00 (ale to už je riskantní, spoje na sebe nečekají). Zpátky z Dobřeně jede autobus na Mělník až 17:20. Kdo nemůžete použít auto, žádné strachy, budu mít v autě min. 2  volná místa, a určitě se najde i někdo další. 

CENA: 150 Kč/dospělí; 90 Kč studenti, důchodci; děti školou povinné i nepovinné, hendikepovaní s průvodcem, NW instruktoři zdarma; platba na místě srazu v hotovosti.

NA SEBE A S SEBOU: Pohodlné sportovní oblečení podle počasí, nízké sportovní boty, svačinku a pití do ledvinky nebo do baťůžku, roušky na start podle covidsituace, NW hole, pokud nemáte, půjčuji na srazu zdarma

REGISTRACE: bez registrace, prostě přijeďte na sraz v Dobřeni.

A ještě si prohlédněte fotogalerii, ať se těšíte. Těším se na vás.

Kristina

Kontakt, dotazy, informace: kristina.schejbalova@seznam.cz, 724 040 055

Akce probíhá venku, za každého počasí. Účast je na vlastní odpovědnost.


Sdílet akci