Ostrava!!! - Nordic Walking výšlap kolem Heřmanického rybníka.


Ostravský Heřmanický rybník - taková malá Asie se vším všudy.sobota 4. 2. 2023

Kontakt, dotazy a informace

kristina.schejbalova@seznam.cz
724 040 055
Facebook

Ostravský Heřmanický rybník je unikát uprostřed industriální krajiny. Vysoké rákosí, úzká mola vedoucí k rybářským chatkám na kůlech. Celý rybník obkroužíme po naučné stezce. Vyhlédneme si nějaké ptáky z ptačí pozorovatelny. Budeme zacházet po molech  k chatkám a možná bude doma i nějaký rybář a pustí nás až za padací most.  Na konec vylezeme na Heřmanickou haldu. VAROVÁNÍ PRO CITLIVÉ POVAHY: Snoubí se zde krása přírody s průmyslovým využitím okolní krajiny a prasáckým zacházením s odpady. Prostě Asie se vším všudy. Trasa cca 10 km, pro mapku KLIK TADY.

ČAS: sobota  4. února 2023, od 10:30 do cca 14:00, čas ukončení je orientační

SRAZ: od 10:00 do 10:30, Vrbice, neplacené parkoviště u Vrbického jezera, v blízkosti autobusové zastávky Bohumín, Vrbice, jezero. Pro mapku srazu KLIK TADY.

DOPRAVA:  vlastní, nejlépe AUTA A SPOLUJÍZDA. Alespoň zpátky určitě najdete spolujízdu. Z Ostravy, Poruby, od Duhy tam a zpět mám obvykle v autě 2 místa, ozvěte se. Ostravskou veřejnou dopravou se na místo srazu dostanete z ÚAN Ostrava, linka 555, odjezd z ÚAN v 10:10, na zastávce Bohumín, Vrbice, jezero v 10:27.

CENA: 150 Kč/dospělí; 90 Kč/ studenti, důchodci; zdarma/děti školou povinné i nepovinné a NW instruktoři; platba na místě srazu v hotovosti.

NA SEBE A S SEBOU pohodlné sportovní oblečení podle počasí, nízké sportovní boty, NW hole, pití do ledvinky nebo do baťůžku, svačinku, hospoda žádná. NW hole půjčím na startu zdarma.

BEZ REGISTRACE, přijďte včas na sraz.

KONTAKT, dotazy, informace: kristina.schejbalova@seznam.cz, 724 040 055.

Prohlédněte si fotogalerii z trasování.

Těším se na vás.

Kristina

Akce probíhá venku, za každého počasí. Účast je na vlastní odpovědnost.

 


Sdílet