RESET - OSTRAVA – Nordic Walking výšlap od Boříka podél Odry


Ostrava!!! Je krásná??? Je ošklivá??? JE FACSINUJÍCÍ!!!neděle 24. 5. 2020

Kontakt, dotazy a informace

kristina.schejbalova@seznam.cz
724 040 055
Facebook

RESET!!! POKUD SE SITUACE NEZMĚNÍ K HORŠÍMU.

OSTRAVA– Nordic Walking výšlap podél Odry – od Boříka, cca 9 km, lautr rovina, vhodné pro kochače

Ostrava!!!  Je krásná??? Je ošklivá??? JE FASCINUJÍCÍ!!!  Projdeme se podél Odry, po měkké travičce, mimo cyklostezku, k soutoku Odry a Opavy, pod všemi mosty, až ke Lhoteckému jezu a zpátky po druhém břehu. Podle aktuální situace použijeme rozestupy, roušky a selslý rozum. Ještě se neví, jestli budeme moci navštívit hospůdku U Boříka.

TRASA 9 km zde

ČAS: neděle 24. května 2020, od 13:30 hod., akce potrvá cca 3,5 hod.

SRAZ: Ostrava, ul. U Boříka,  na parkovišti za zastávkou autobusu č. 57 tady, od 13:00 do 13:30,  dostupné MHD Ostrava, nejbližší autobusové zastávky MHD – U Boříka, autobusy č. 57 a 48, auto zaparkujete v pohodě.

CENA: 150 Kč/dospělí, 90 Kč/děti, studenti, důchodci; děti školou nepovinné, hendikepovaní s průvodcem, instruktoři NW zdarma; platba na místě v hotovosti

NA SEBE A S SEBOU: ROUŠKY, pohodlné sportovní oblečení podle počasí, nízké sportovní boty, pití do ledvinky nebo do baťůžku, svačinku, NW hole.

REGISTRACE: nemusíte se registrovat, prostě přijďte na sraz, pokud nemáte NW hole (trekové jsou nevhodné), zapůjčíme vydesinfikované zdarma - doporučuji rezervaci na kristina.schejbalova@seznam.cz, 724 040 055.

Těším se na vás.

Kristina

Akce probíhá venku, za každého počasí. Účast je na vlastní odpovědnost.


Fotogalerie


Sdílet akci