Ostrava!!! podivuhodná - Nordic Walking ze Zátiší do Zátiší


Ostrava je podivuhodná. Legendární výletní Zátiší, lesy, monument Hrabyně. A na konec si z hospod můžete vybírat.neděle 3. 3. 2024

Kontakt, dotazy a informace

kristina.schejbalova@seznam.cz
724 040 055
Facebook

Zátiší, legendární ostravské výletní místo na konečné tramvaje č. 5, která tam jezdí už od roku 1925. První část trasy je taková šlapací, a pak monumentální památník 2. světové války v Hrabyni, růžový hřbitovní kostelík, v bufítku rehabilitačního ústavu si budete vážit svého zdraví. Když se zadaří, uvidíme i Beskydy i Jeseníky. A z hospod na konec si můžeme vybírat. Určitě musíme navštívit obchůdek u Tondy, přišla jsem tam v neděli v půl třetí odpoledne, a zírala jsem. Trasa 14 km/300 m, je zaokruhovaná, začínáme a končíme na tramvajové smyčce Budišovice, Zátiší. Pro mapku KLIK.

ČAS: neděle 3. března 2024, od 10:00 do cca 16:00, čas je orientační

SRAZ: od 9:30 do 10:00, Budišovice, Zátiší, parkoviště u konečné smyčky tramvaje č. 5. Pro mapu srazu KLIK TADY.

DOPRAVA: Vlastní, krásně dostupné Ostravskou MHD, z tramvajové smyčky Poruba, Vřesinská, tramvají č. 5, odjezd v 9:31 až na konečnou Budišovice, Zátiší, příjezd v 9:50. Auto zaparkujete na místě startu v pohodě. Z Ostravy, Poruby, od Duhy tam a zpět mám obvykle v autě 2 místa, ozvěte se.

CENA: 150 Kč/dospělí; 90 Kč/ studenti, důchodci; zdarma/děti školou povinné i nepovinné, NW instruktoři; platba na místě srazu v hotovosti.

NA SEBE A S SEBOU: pohodlné sportovní oblečení podle počasí, nízké sportovní boty, NW hole, pití do ledvinky nebo do baťůžku, svačinku.Pokud nemáte NW hole a chcete, půjčím na místě srazu zdarma.

BEZ REGISTRACE, přijďte včas na sraz.

Prohlédněte si fotogalerii, trasovala jsem jsem 4. února 2024.

KONTAKT, dotazy, informace: kristina.schejbalova@seznam.cz, 724 040 055.

Těším se na vás.

Kristina

Akce probíhá venku, za každého počasí. Účast je na vlastní odpovědnost.


Sdílet