Starý Bohumín - Nordic walking výšlap hraniční meandry Odry


Tohle si nenechte ujít. Divoká Odra i klidné břehy koupacích Kališových rybníků. Krása převeliká.neděle 13. 6. 2021

Kontakt, dotazy a informace

kristina.schejbalova@seznam.cz
724 040 055
Facebook

Tohle si nenechte ujít, cca 13 km, placka placatá. Starým Bohumínem, ve farské zahradě setkání se Sv. Hedvikou, zapomenutou patronkou Slezska a s Janem Pavlem II. Pokračujeme podél nezkrocené Odry k soutoku Odry a Olše. Klidná Olše, kříž v polích, kde přišli za války o život dva mladí kluci. Upravené koupací břehy Kališových pískoven a strašidelný bunkr. Cholerová kaple a památníky obětem epidemií. I pivko bude, i pauza na koupání a zmrzlina ve Starém Bohumíně budou. Teda, když pánbů dá. Trasa klik zde. Kochači a plážoví povaleči si trasu mohou zkrátit na cca 6 km takhle - klik. 

ČAS: neděle 13. června 2021, startujeme cca  v 10:00 na náměstí Svobody ve Starém Bohumíně, končíme až skončíme cca v 15:30 opět ve Starém Bohumíně.

SRAZ: Starý Bohumín, nám. Svobody, 9:30 až 10:00 na parkovišti u nám. Svobody, klik tady 

DOPRAVA: vlastní, auto zaparkujete v pohodě. Veřejnou dopravou – z Ostravy ÚAN vyjíždí autobus do Starého Bohumína, nám. Svobody v 9:10, ve Starém Bohumíně v 9:50. Zpátky vyjíždí autobus stejnou trasou každou celou hodinu (15:00, 16:00, 17:00). Mrkněte na IDOS.

CENA: 150 Kč/dospělí; 90 Kč/ studenti, důchodci; děti školou povinné; hendikepovaní s průvodcem, NW instruktoři, spolutrasér Pavel zdarma; platba na místě srazu v hotovosti.

NA SEBE A S SEBOU: Roušky na start, podle covidsituace. Pohodlné sportovní oblečení podle počasí, nízké sportovní boty, svačinku a pití do ledvinky nebo do baťůžku. Kdo se chce koupat, tak plavky nebo něco podobného. NW hole, pokud nemáte, zapůjčím na místě srazu zdarma. Jistota je jistota – REPELENT.

BEZ REGISTRACE: prostě přijeďte na sraz ve Starém Bohumíně.

Dotazy, informace:  724 040 055; kristina.schejbalova@seznam.cz

Těším se na vás. A ještě si prohlédněte fotogalerii, ať víte, do čeho jdete.

 Kristina

Akce probíhá venku, za každého počasí. Účast je na vlastní odpovědnost.


Sdílet akci