Veltrusy – povltavský Nordic Walking výšlap. Renesance, buřtíky, industriál. Baroko na konec.


Listopadový písně od léta už slýchám, vítr ledový přinesl je k nám. Tak mě nečekej , dneska nikam nepospíchám, listopadový písni naslouchám.sobota 13. 11. 2021

Kontakt, dotazy a informace

kristina.schejbalova@seznam.cz
724 040 055
Facebook

13 km podél Vltavy, úplná rovina, trasa nějak tudy KLIK . Z Veltrus, přes Miřejovický most k zámku Nelahozeves. Pak stezkou Antonína Dvořáka do Kralup. Po druhém břehu Vltavy, po měkké trávě, tam, kde vítr větve čistí  a pod nohama cinká poztrácené listí, až k zámku Veltrusy. Po cestě opečeme buřtíky. TAKŽE BUŘTÍKY A NĚCO K NIM S SEBOU, OHEŇ ZAJISTÍM.

ČAS: sobota 13. listopadu 2021, od 10:30, akce potrvá cca 4 až 5 hodin.

SRAZ: od 10:00 do 10:30, Veltrusy, severní parkoviště zámku, ulice Ostrov (ta u Vltavy) tady KLIK .

DOPRAVA: vlastní, nejlépe AUTA A SPOLUJÍZDA. Lze i veřejnou dopravou, ale nic moc. Z Mělníka  aut. st v 9:06 na Štěpánský most, Z Prahy Ládví v 9:00 na Štěpánský most, oba spoje přestup na autobus v 9:43,  ve Veltrusích,náměstí Antonína Dvořáka v 10:16. Ještě budete muset cca 1,3 km popojít tudy KLIK , nebo na nás počkat na křižovatce u restaurace U Libuše KLIK tady.   Zpátky taky žádná sláva, na Mělník odjíždí elegantní autobus z Veltrus v 17:35, autobus směrem na Prahu v 16:20 do Kralup, v Kralupech přestup na vlak. Alespoň zpátky určitě najdete spolujízdu. Z Mělníka a zpět mám obvykle 2 místa v jahodě.

CENA: 150 Kč/dospělí; 90 Kč/ studenti, důchodci; zdarma děti školou povinné i nepovinné; hendikepovaní s průvodcem, NW instruktoři; platba na místě srazu v hotovosti.

NA SEBE A S SEBOU pohodlné sportovní oblečení podle počasí, nízké sportovní boty, NW hole, pití do ledvinky nebo do baťůžku, svačinku, BUŘTÍKY A NĚCO K NIM. Na trase máme krásné veřejné ohniště na opékání. Oheň zajistím.

BEZ REGISTRACE, prostě přijďte na sraz. NW hole půjčím na startu zdarma.

Kontakt, dotazy, informace: kristina.schejbalova@seznam.cz, 724 040 055.

A ještě si prohlédněte fotogalerii, z lockdownu v březnu 2021.

Těším se na vás.

Kristina

Akce probíhá venku, za každého počasí. Účast je na vlastní odpovědnost.


Sdílet akci