Zlaté Hory (v Jeseníkách) - Nordic Walking setkávání v Bílé vile


Zlatohorsko - sem musíte přijet, to musíte vidět.pondělí 1. 7. 2024 - neděle 14. 7. 2024

Kontakt, dotazy a informace

kristina.schejbalova@seznam.cz
724 040 055
Facebook

Vážení a milí, od 1. července do 14. července, kdykoli, vás zvu na kratší či delší pobyt ve Zlatých Horách, v Bílé vile. Budu tam trávit část prázdnin a moc ráda bych přivítala walkerské návštěvy v počtu 1 až max 5 osob, s přespáním/i a snídaní/emi. V okolí Zlatých Hor jsou nádherné walkerské trasy, od kraťoučkých až po ty nejdelší, a úžasné cíle, které vám ráda ukážu. Kraj je to překrásný, málo známý a nezatížený overturismem.

CÍLE PRO WALKERY: park sanatoria Edel, Zlatorudné mlýny, Zlaté jezero, Rejvíz, Mechové jezírko, Kobrštejn, Ruský hřbitov, Opavská chata, Chlapecké kameny, rozhledna Zlatý Chlum, Čertovy kameny, Křížový vrch, Jeseník Lázně, kostel Sv. Anny s prosklenou střechou, Táborské skály, Příčná hora, Větrná kupa, Poštovní štola, Mariahilf, Biskupská kupa, Schronisko, Stříbrná kupa, Gwarkowa perc, Parková hora a hodně dalších. Většina cílů je v pěším dosahu nebo v dosahu veřejné dopravy. Když bude k dispozici auto (moje, se třemi místy, bude k dispozici vždy), tak se můžeme vypravit i dále, do Jeseníků, na Žulovsko, k Javorníku, vše není dál než hodinu autem.

JAK TO FUNGUJE: jedna až 5 osob se domluvíte na termínu pobytu (v rozmezí od 1. července do 14. července 2024), napíšete mi to na email kristina.schejbalova@seznam.cz, případně zavoláte na 724 040 055, odpovím vám, jestli už to někdo nevyfouk, pokud bude volno, tak přijedete. Je to experiment, sama jsem zvědavá.

UBYTOVÁNÍ V BÍLÉ VILE: Zlaté Hory, Sokolská 602. Vila je rodinný dům postavený v roce 1933, citlivě rekonstruovaný a inspirativně zařízený. Ústřední plynové topení, kachlová kamna, studená a teplá voda. Moderní velká společenská kuchyň spojená s obývacím pokojem, velký stůl pro 6 – 8 osob, kachlová kamna a francouzské okno na terasu a do zahrady. V obývacím pokoji jsou sedačky, ušák, světýlka, rádio, gramofon a staré desky, televize, stolní hry, knihy, časopisy. Dvě koupelny s WC a vanou, v každém patře jedna. Terasa, zahrada, skleník. Terasa se slunečníkem, posezením a poválením, travnatá zahrada, ohniště, bazének. WIFI, na dvoře parkování pro 3 osobní auta.

Pro soukromí budou mít návštěvy k dispozici dva pokoje v prvním patře. Velkou ložnici s manželskou postelí, možnost jedné přistýlky a malou ložnici se dvěma samostatnými lůžky, lůžkoviny, ručníky, toaletní papír. Můžete přijet jen s kartáčkem na zuby.

CENA: 500 Kč/noc, se snídaní made in já, zdarma naplánování tras pro vás a mé průvodcovství.

STRAVOVÁNÍ: připravuji jen snídaně, obědy, večeře v hospodách nebo můžeme vařit společně, je to skvělá zábava. Všechny potraviny a pochutiny se dají nakoupit na místě.

ZVLÁŠTNOSTI: návštěvy pomáhají s vařením, obsluhou, nádobím apod., nebojte se toho, je to taková veselá týmová práce.

K ubytování koukněte na pár fotek v galerii.

KONTAKT, dotazy, informace: kristina.schejbalova@seznam.cz, 724 040 055.

Těším se na vás.

Kristina

 


Sdílet