Zlaté Hory - výšlap z Polska na Velkou Stříbrnou, buřtíky na konec


Bílá sobota na Zlatohorsku. Nepečte, neuklízejte, pojďte se zapotit horskou trasou za humny. S holemi i bez bez holí. Nejlepší věci jsou zadarmo.sobota 8. 4. 2023

Kontakt, dotazy a informace

kristina.schejbalova@seznam.cz
724 040 055
Facebook

Bílá sobota na Zlatohorsku. Podíváme do Polska. Na Velkou Stříbrnou, na Biskupskou kupu, turistickou chatu Schronisko, do Pekla a na adrenalinový žebřík Gwarkowa Perč. Na konec opékání buřtíků u lovecké kaple v Jarnoltowku. Základní trasa cca 14 km/nastoupáno cca 690m, pro mapku trasy KLIK ZDETrasu si v pohodě můžeme zkrátit i snížit převýšení.

ČAS: Bílá sobota 8. dubna 2023, od 10:00 do cca 16:00, čas je orientační

SRAZ: od 9:30 do 10:00, Polsko, Jarnoltowek, parkoviště pro Loveckou kapli na začátku údolí Bystrého potoka. Pro mapku srazu KLIK TADY 

CENA: ZDARMA, jen za úsměv adobrou náladu.

BEZ REGISTRACE, prostě přijďte na sraz.

DOPRAVA: vlastní, jedině auty, ze Zlatých Hor je to autem na sraz cca 6 km, pro TRASU AUTEM ze Zlatých Hor na  sraz KLIK TADY Nechte se třeba na sraz dovézt ochotným řidičem tam i zpět, nebo se můžete kolem Biskupské kupy odpojit a sejit po svých do Zlatých Hor.

NA SEBE A S SEBOU: dobré boty, vrstvené oblečení podle počasí, svačinku a pití do baťůžku nebo ledvinky, BUŘTÍKY A NĚCO K NIM, budeme u lovecké kaple v Jarnoltowku  opékat. NW hole, pokud nemáte a chcete, půjčím na místě srazu zdarma.

A kde je fotogalerie? No, pár snímků mám, mrkněte. Ovšem celou tuto trasu půjdu poprvé.

Moc se těším na všechny.

Kontakt, dotazy informace: kristina.schejbalova@seznam.cz, 724 040 055

Kristina

 


Sdílet akci